Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI JIMNY

SUZUKI JIMNY 

Novinky modelového ročníku 2016

Suzuki JIMNY přináší větší výběr variant a od svého předchůdce se liší i v několika designových prvcích. V nové, modernější podobě se představuje přístrojový štít a volant, sedadla dostala odlišné čalounění a na karoserii najdete kromě známých odstínů také nové barvy.

Přestože si Suzuki JIMNY zachovává veškeré atributy nezastavitelného off-roadu s poctivým mechanickým základem, nezapomíná držet krok s dobou. Na palubě vozu se tak nově objevuje elektronický stabilizační systém ESC, monitorování tlaku v pneumatikách TPMS a nápověda řazení rychlostních stupňů pro maximálně úspornou jízdu.

Spolehlivý a nenáročný to je Jimny

Vaším cílem mohou být místa, kam se ostatní nedostanou. Ovládací prvky jsou rozmístěny tak, aby jejich obsluha byla zcela intuitivní. Suzuki JIMNY je zárukou vysoké kvality a odolnosti. Pevný žebřinový rám zajišťuje životnost, bezpečnost i výkonnost. Suzuki JIMNY má mimořádné jízdní vlastnosti i v tom nejnáročnějším terénu.

Jimny je dostatečně silný i odhodlaný vyrazit do náročného terénu. Kompaktní karoserie umožňuje Suzuki JIMNY projet po úzkých stezkách i mezi stomy v lese. Vydejte se prozkoumat Vaše blízké okolí i celý svět. Projeďte se s JIMNYM a uvidíte, jak do sebe všechno v tomto automobilu dokonale zapadá. Suzuki JIMNY nabízí spoustu místa pro nohy, kolena, hlavu i ramena. Obě zadní sedadla lze samostatně sklopit.

  • velký nájezdový úhel
  • velká tažná síla 
  • spolehlivý a nenáročný

Suzuki JIMNY je 100% off-road

Video

Pravý off-road se od všech ostatních vozů, které si na offroad jen hrají odlišuje důležitými identifikačními znaky:

  • tuhý rám
  • rigidní karoserie
  • odpružení vhodné do terénu
  • solidní brzdový systém

Z tohoto pohledu nemá JIMNY na trhu přímého konkurenta. Zajímavý je také systém pohonu všech kol Drive Action 4x4 tento systém umožňuje přepínat mezi pohonem zadních nebo všech 4 kol.  Pohony můžete měnit při jízdě a to jen stiskem tlačítka. Můžete tak pohon vozu neustále měnit a vždy ho tak přizpůsobit povrchu vozovku, po které právě jedete.

  • přední nájezdový úhel 34°
  • přechodový úhel 31°
  • zadní nájezdový úhel 46°

Vaše bezpečnost je pro Suzuki prioritou číslo jedna. Suzuki dělá pro bezpečnost řidiče i jeho spolujezdců maximum.

Ceník a technická specifikace 

Suzuki Jimny Suzuki Jimny Suzuki terén Suzuki Sníh Jimny interiér Jimny terénní Jimny nový Suzuki Jimny interiér 4WD 2WD velká průjezdnost Jimny světlá výška Jimny levně

Suzuki Jimny 4x4

Přijďte se podívat na Suzuki Jimny do Veltrub u Kolína. U nás pořídíte Suzuki Jimny levně a poskytneme Vám veškeré informace týkající se leasingu úvěru či financování. Suzuki Jimny byl stvořen do terénu. Je to vůz s velkou průjezdností a s vysokou světlou výškou. Ideální nejen do města městského provozu, ale také do lesa, do terénu. Kvalitu Suzuki Jimny využívají převážně myslivci, lesníci a lidé, kteří jezdí velice často do přírody.

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies