Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI VITARA

SUZUKI VITARA

 

 

Přijďte si i Vy pro novou Vitaru

Nová Suzuki Vitara nabízí špičkový systém pohonu všech kol AllGrip. Dále Vás potěší vyspělými technologiemi zajištující Vaši bezpečnost. Další novinkou ve voze Suzuki Vitara je snadné propojení s elektronickými zařízeními (smartphone, tablet apod.) Na velké multifunkční obrazovce, která funguje mimo jiné i jako rádio, parkovací kamera či navigace můžete zrcadlit obrazovku svého mobilního telefonu.

Další předností Nové Suzuki Vitara je, že majitel může vyjádřit svou osobnost prostřednictvím personalizace designu vozu. Například si do svého nového vozu Suzuki Vitara můžete zvolit různě barevný interiér, který bude barevně ladit s barvou karoserie. Dále si můžete volit z různých nových barev, které Suzuki připravila jen pro Vitaru. Můžete si navolit i barvu střechy, bílá nebo černá - je to jen na Vás a Vaší představivosti :)

Některé kombinace interiéru.

Interiér nová Vitara modrá Interiér nová Vitara bílá Interiér nová Vitara černá Interiér nová Vitara hnědá

Suzuki Vitara je osobitá jako vy ! 

K dispozici jsou pakety doplňků, jež Vitaru vzhledem přiblíží buď modernímu městskému crossoveru nebo drsnějšímu SUV, které je v terénu jako doma. Vybírat můžete z mnoha různých doplňků jako jsou ochranné rámy, boční stupačky, spoilery, lišty dveří, a mnoho dalšího. Dále kombinujete až 16 odstínů barev včetně atraktivního, dvoutónového lakování karoserie a tří zcela nových odstínů laku.

Mezi pokroková řešení nové Vitary patří systém Radar Brake Support, který prostřednictvím mikrovlnného radaru pomáhá předcházet kolizím, případně zmírňovat jejich následky. Další velice příjemnou věcí zvyšující Vaše pohodlí, ale i bezpečnost je adaptivní tempomat, který udržuje vzdálenost od před Vámi jedoucího vozidla. Díky němu a dalším prvkům aktivní i pasivní bezpečnosti zaručuje Vitara maximální bezpečí posádky. Suzuki Vitara získala v crash testech organizace EURO NCAP maximální pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti. Tímto hodnocením se Suzuki Vitara řadí mezi nejbezpečnější vozy své třídy. 

Pohon 4x4 a vyladěný podvozek

Suzuki Vitara Sport se svou světlou výškou 185 mm a s velkými koly má výborné vlastnosti v terénu. Samozřejmě i Vitaru 1,4 S můžete kombinovat s inteligentním pohonem všech 4 kol AllGrip, který má 4 volitelné módy. S tímto pohonem všech čtyř kol si můžete zcela vychutnat jakýkoli povrch vozovky. Ať už je silnice jakákoli Vitara k ní vždy přilne s naprostou lehkostí. Jednotlivé režimy si můžete volit sami pomocí ovladače, který se nachází ve středové konzoly vozu Suzuki Vitara S. 

  • Auto     pohon předních kol. Pokud je ovšem elektronikou vozu zaznamenán prokluz kol, automaticky se systém přepne do režimu 4x4. Tím, že se režim 4x4 zapíná pouze tehdy je-li opravdu potřeba, je zajištěna nízká spotřeba.
  • Sport     tento režim aktivně využívá pohonu všech čtyřech kol k dostažení co největší výkonnosti v úzkých zatáčkách. V tomto režimu se upravuje i plynový pedál a točivý moment, motor získá lepší odezvu a vy si tak můžete naplno vychutnat ryze sportovní jízdu. 
  • Snow     tento režim je optimální pro kluzké povrchy jako je například sníh, mokrá trává či bláto. Režim snow předchází smyku ještě předtím než smyk vůbec nastane. Tento režim směřuje točivý moment motoru k zadním kolům, aby byla zajištěna ideální trakce. Díky tomuto režimu zůstane vaše vozidlo bezpečně ovladatelné. 
  • Lock      v tomto módu se točivý moment motoru rozděluje rovnoměrně mezi přední a zadní kola. Tento režim můžete využít pokud vozidlo uvízne, funkce pohonu 4x4 se optimalizují a vyprostí vás například z hlubokého sněhu nebo bláta. Tento režim je použitelný pouze do rychlosti 60 km/h poté se automaticky přepíná do režimu Snow 
 

 

Suzuki Vitara – moderní SUV pro každou příležitost

Okamžitě po uvedení na trh v roce 1988 získala modelová řada Suzuki Vitara uznání za osobitý styl, praktické rozměry, komfort na silnici a v neposlední řadě za mimořádné terénní schopnosti. V průběhu let se měnila velikost i technika vozu a nyní – více než čtvrtstoletí po debutu první generace – se to nejlepší z dědictví Vitary představuje v podobě svěžího moderního SUV pro každou příležitost.

Jedním z mnoha cílů, které si dali konstruktéři při vývoji vozu Suzuki Vitara, byla nízká spotřeba. Tento cíl se jim podařilo splnit na výbornou použitím nejmodernějších technologií. Suzuki Vitara je díky vysokopevnostní oceli jedním z nejlehčích a tím pádem nejúspornějších SUV na našem trhu. Zcela nová Suzuki Vitara vyhovuje, potřebám městského využití. Kombinovaná spotřeba dieselového motoru je 4,0 L paliva a kombinovaná spotřeba benzínového motoru je 5,3 L paliva.

Radar Brake Support

Nová Suzuki Vitara, se pyšní mnoha nejmodernějšími bezpečnostními systémy. Mezi nejzajímavější patří mikrovlný radar, který je umístěn ve znaku Suzuki, tento radar je známý jako RBS, jeho funkcí je systém nouzového brzdění. V praxi využitelný tak, že předvídá nebezpečí, které nám hrozí a toto nebezpečí pomáhá odvrátit. Tento radar funguje ve 3 krocích. 


  1. Varování - radar rozeznává překážky před vozidlem a v případě, že hrozí riziko střetu, varuje řidiče, aby začal brzdit. Tento radar lze nastavit na 2 vzdálenosti, kratší a delší. 

  1. Brzdový asistent - pokud před Vámi systém zaznamená překážku a hrozí zvýšené riziko kolize, radar break support zvětší intenzitu brzdění, čímž přispěje k odvrácení srážky, nebo alespoň sníží následky případné kolize. 

  1. Samočinné brzdění - pokud je před vámi překážka a radar usoudí, že srážka s touto překážkou je neodvratná, automaticky zabrzdí za Vás. Cílem tohoto brzdění je odrvátit nehodu nebo minimalizovat její následky. 

Suzuki Vitara má nejnižší spotřebu paliva ze všech vozů s pohonem 4x4 s klasickým spalovacím motorem.

 

Ceník a technická specifikace

Nová Vitara Nová Suzuki Vitara Nová Vitara Suzuki Panoramatické okno Vitara Nová Suzuki Vitara sníh All Grip Suzuki Vitara 4x4 Suzuki Vitara Suzuki Vitara Nová Suzuki Vitara Suzuki Vitara BoosterJet Suzuki Vitara kufr Suzuki Vitara 4x4 Suzuki Vitara 4x4 AllGrip Suzuki Vitara Elegance 4x4 Suzuki Vitara 2015 Suzuki Vitara interiér Suzuki Vitara zavazadlový prostor Suzuki Vitara mirror link

Vitara Sport

Suzuki Vitara Sport Suzuki Vitara Sport 4x4 Suzuki Vitara S Suzuki Vitara Boosterjet 1,4 Suzuki Vitara Sport Elegance Suzuki Vitara Sport 6kvalt Suzuki Vitara Sport 1,4 Suzuki Vitara Sport 1,4 4x4

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies