Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI CELERIO

SUZUKI CELERIO

Suzuki Celerio již u nás na prodejně! Druhá letošní novinka od Suzuki ! 

Pokud hledáte malé úsporné a pohodlné autíčko, Suzuki Celerio je přímo pro Vás! Celerio ač je malé disponuje velkým prostorem pro posádku a jeho zavazadlový prostor se může pyšnit hodnotou 254 l což je největší zavazadlový prostor ve své třídě. Komu záleží na tom, aby jezdil ekologickým vozem, máme pro něj také dobrou zprávu - Celerio má nejnižší hladinu emisí CO2

Celerio a jeho hlavní znaky 

Celerio má nový litrový motor, který vyniká nízkou hmotností, v kombinaci s novou převodovkou, která poskytuje rychlé a hladké řazení. Výsadou vozu je snadná manévrovatelnost daná kompaktní velikostí vozidla. Hlavním znakem Suzuki Celerio je dynamický vzhled a velký vnitřní prostor, který je velice promyšlený a s velkým počtem různých odkladáchích prostorů. Další výhodou velkého zavazadlového prostoru s objemem 254 litrů je také velice nízko položené dno kufru, do kterého je výborný a snadný přístup. 

Suzuki Celerio se pyšní nízkou spotřebou paliva

Další výsadou Suzuki Celerio jsou jeho výše posazené sedačky, které zajišťují nejenom krásný výhled z vozu, ale také velice pohodlné nastupování a vystupování z vozu. Interiér vozu Suzuki Celerio je přehledný a intuitivní, vše je po ruce. Celerio je malé zvenku, ale velké uvnitř :) Suzuki Celerio má velice malý poloměr otáčení, snadno tak projedete ty nejtěsnější ulice a otočíte se na opravdu malém place. Suzuki Celerio má i novou brzdovou soustavu, která je navržena tak a by byla velice efektivní a snadno ovladatelná. Snížení hmotnosti konstrukce brzdové soustavy vede i ke snížení spotřeby paliva. 

Se Suzuki vždy bezpčně

Na Suzuki Celerio se můžete spolehnout, ať jste řidič nebo spolujezdec chrání Vás spoustu ochranných aktivních i pasivních bezpečnostních prvků. Na Vašich cestách Vás bude chránit 8 airbagů, dále ABS, ESP, brzdový asistent nebo systém sledování tlaku v pneumatikách. Autosedačky Vašich dětí můžete uchytit buď systémem ISOFIX nebo TopTether. 

5 největších předností Suzuki Celerio

  • design
  • objem kufru
  • šetrnost k přírodě
  • kompaktnost
  • snadné řízení

 Ceník a technická specifikace

Celerio Suzuki Celerio Suzuki Suzuki Celerio Suzuki Suzuki Celerio interiér Suzuki Celerio Suzuki Celerio malý vůz Suzuki Celerio suzuki Celerio

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies