Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI VITARA S

SUZUKI VITARA SPORT

  

Komu nestačí benzínová 1,6 může si nyní pořídit Suzuki Vitara se zcela novým motorem Suzuki 1,4 Boosterjet. Jedná se o výkonný turbomotor s přímým vstřikováním benzínu. Tato verze vozu Suzuki Vitara vychází vždy z výbavy Elegance. Oproti vozu ve výbavě Elegance má navíc černá hliníková kola, která dodají vozu drsný vzhled, LED světlomety s červenými projektory, dále sportovní hliníkové pedály a v neposlední řadě interiér s mnoha červenými prvky (prošití volantu, rámečky ….) Na první pohled Vás zaujme také drsnější outdoorová maska.

Velice nízká spotřeba paliva

Jedním z mnoha cílů, které si dali konstruktéři při vývoji vozu Suzuki Vitara, byla nízká spotřeba. Tento cíl se jim podařilo splnit na výbornou použitím nejmodernějších technologií. Suzuki Vitara je díky vysokopevnostní oceli jedním z nejlehčích a tím pádem nejúspornějších SUV na našem trhu.

Maximálně bezpečné SUV

Suzuki Vitara získala po absolvování crash tastů maximální ohodnocení pěti hvězdičkami. Vysoké skóre obdržela ve všech posuzovaných kategoriích, tímto hodnocením se řadí mezi nejbezpečnější vozy v kategorii SUV. Automobilka Suzuki se věnuje nejen Vaší bezpečnosti ve voze, ale také ochraně chodců, kdyby došlo k případnému nárazu. 

Nový motor 1,4 BoosterJet  

Motor s názvem BoosterJet. Je novým výkoným a efektivním motorem od Suzuki. Tento motor je u nás naprostou novinkou, ale v Japonsku, kde tento motor vznikal je již vyzkoušený. BoosterJet je motor 1,4 s turbem a přímým vstřikováním benzinu. Výkon tohoto motoru je 103 kW, vyniká jak nízkou spotřebou paliva, tak silou.

Pohon 4x4 a vyladěný podvozek

Suzuki Vitara Sport se svou světlou výškou 185 mm a s velkými koly má výborné vlastnosti v terénu. Samozřejmě i Vitaru 1,4 S můžete kombinovat s inteligentním pohonem všech 4 kol AllGrip, který má 4 volitelné módy. S tímto pohonem všech čtyř kol si můžete zcela vychutnat jakýkoli povrch vozovky. Ať už je silnice jakákoli Vitara k ní vždy přilne s naprostou lehkostí. Jednotlivé režimy si můžete volit sami pomocí ovladače, který se nachází ve středové konzoly vozu Suzuki Vitara S. 

  • Auto     pohon předních kol. Pokud je ovšem elektronikou vozu zaznamenán prokluz kol, automaticky se systém přepne do režimu 4x4. Tím, že se režim 4x4 zapíná pouze tehdy je-li opravdu potřeba, je zajištěna nízká spotřeba.
  • Sport     tento režim aktivně využívá pohonu všech čtyřech kol k dostažení co největší výkonnosti v úzkých zatáčkách. V tomto režimu se upravuje i plynový pedál a točivý moment, motor získá lepší odezvu a vy si tak můžete naplno vychutnat ryze sportovní jízdu. 
  • Snow     tento režim je optimální pro kluzké povrchy jako je například sníh, mokrá trává či bláto. Režim snow předchází smyku ještě předtím než smyk vůbec nastane. Tento režim směřuje točivý moment motoru k zadním kolům, aby byla zajištěna ideální trakce. Díky tomuto režimu zůstane vaše vozidlo bezpečně ovladatelné. 
  • Lock      v tomto módu se točivý moment motoru rozděluje rovnoměrně mezi přední a zadní kola. Tento režim můžete využít pokud vozidlo uvízne, funkce pohonu 4x4 se optimalizují a vyprostí vás například z hlubokého sněhu nebo bláta. Tento režim je použitelný pouze do rychlosti 60 km/h poté se automaticky přepíná do režimu Snow 

 

Radar Brake Suppor

Suzuki Vitara Sport se také pyšní nejmodernějšími bezpečnostními systémy. Mezi hlavní patří mikrovlný radar, který se nachází pod znakem Suzuki, tento radar je známý jako RBS, jeho funkcí je systém nouzového brzdění. V praxi využitelný tak, že předvídá nebezpečí, které nám hrozí a toto nebezpečí pomáhá odvrátit. Tento radar funguje ve 3 krocích. 

 

  1. Varování - radar rozeznává překážky před vozidlem a v případě, že hrozí riziko střetu, varuje řidiče, aby začal brzdit. Tento radar lze nastavit na 2 vzdálenosti, kratší a delší. 

 

  1. Brzdový asistent - pokud před Vámi systém zaznamená překážku a hrozí zvýšené riziko kolize, radar break support zvětší intenzitu brzdění, čímž přispěje k odvrácení srážky, nebo alespoň sníží následky případné kolize. 

 

  1. Samočinné brzdění - pokud je před vámi překážka a radar usoudí, že srážka s touto překážkou je neodvratná, automaticky zabrzdí za Vás. Cílem tohoto brzdění je odrvátit nehodu nebo minimalizovat její následky. 

 

Suzuki Vitara má nejnižší spotřebu paliva ze všech vozů s pohonem 4x4 s klasickým spalovacím motorem.

Ceník a technická specifikace

Suzuki Vitara Sport Suzuki Vitara Sport Suzuki Vitara S 1,4 Suzuki Vitara Sport 1,4 Suzuki Vitara Turbo Suzuki Vitara 1,4 Turbo Suzuki Vitara Sporti interiér Suzuki Vitara Sport 4x4 Suzuki Vitara exteriér Suzuki Vitara multimediální jednotka

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies