Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> Suzuki auto SX4 S-CROSS

Novinka SX4 S-CROSS

Nový model Suzuki SX4 S-CROSS nabízí všestranné využití, a to nejen díky praktické koncepci crossoveru. Pyšnit se bude prostorným interiérem a jedním z největších zavazadlových prostorů v daném segmentu, který má 430 l. Sklopením zadního opěradla lze zvětšít využitelnou kapacitu až na 1 269 l.

Nový SX4 S-CROSS ideálně kombinuje rozměry a skvělé vlastnosti. Pohyb po městě a po silnici je pro něj stejně přirozený jako šotolina a výmoly na polní cestě. Reprezentativní vzhled SX4 S-CROSS si zasloužíte všichni. Vy, Vaše rodina, Vaši klienti i Vaše firma.

 

Čím Vás SX4 S-CROSS zaujme?

 • HID světlomety s LED diodami - trojrozměrně uspoořádané xenonové HID světlomety vyzařují dynamiku. Obrysová světla jsou tvořena úspornými LED diodami, které zároveň zastávají denní svícení.

 

 • Přední mlhová světla - mlhová světla s chromovaným orámováním odrážejí dynamické kontury hlavních světlometů.

 

 • Integrované střešní nosiče - hliníkové střešní lyžiny kombinují praktičnost, elegantní vzhled a propracovanou aerodynamiku.

 

 • Aerodynamická zpětná zrcátka - jsou navržena s nejmenším aerodynamickým odporem pro minimalizaci hluku a nižší spotřebu paliva, jsou elektricky ovladatelná a sklopná, do jejích krytů jsou umístěna směrová světla.

 

 • Nastavitelná zadní opěradla - dělené opěradlo zadních sedadel může být individuálně nastaveno do jedné ze dvou poloh sklonu. První zajišťuje relaxační pozici posádky, druhá zvětšuje zavazadlový prostor.

 

 • Panoramatické střešní okno - první střešní okno na světě (podle průzkumů SUZUKI) se dvěma posuvnými skleněnými panely nabízí obrovskou otevřenou plochu.

 

 • Automaatické stěrače a světlomety - stěrače se samočinně spustí, jakmile senzor zaznamená na skle kapkky. Frekvence stírání se nastaví podle intenzity deště a rychlosti vozidla. Světlomety a zadní svítilny se zapnou a vypnou v závislosti na intenzitě okolního světla.

 

 • Přední a zadní parkovací senzory - ultrazvukové parkovací senzory pomáhají při parkování vozu. Detekují překážky a o jejich přítomnosti informují řidiče pomocí zvukového signálu a zobrazením na informačním displeji.


 • Zcela nový systém pohonu všech kol ALL GRIP - Suzuki vyvinullo svůj nový systém pohonu všech kol All Grip na základě svých bohatých zkušeností se systémem pohonu 4x4. All Grip tak zajišťuje zcela novou úroveň jízdního požitku a bezpečí při současném snížení spotřeby paliva.

 

 O dalších přednostech nové SX4 S-CROSS se přijďte přesvědčit sami k nám na prodejnu.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM - Celková konstrukce i konccepce SX4 S-CROSS má jasný cíl: maximálně chránit posádku, a to prvky pro předcházení nehodám a prvky chránícími před následky nehody. Zásadní vliv na bezpečnost má pohon 4x4, ABS, EBD a ESP. Jistě oceníte i asistenta rozjezdu do kopce a sledování tlaku v pneumatikách. Pasivně poosádku chrání promyšlená stavba karoserie s deformačními zónami a aktivně Vás bude chránit 7 airbagů.

 

Stupně výbavy:

 • START
 • COMFORT
 • PREMIUM
 • ELEGANCE

 CENÍK  A POPIS  VÝBAVY

 

Suzuki S-Cross 1,4 Suzuki S-Cross 1,4 BoosterJet Suzuki S-Cross 1,4 BoosterJet 4x4 Suzuki nový S-Cross 1,4 4x4 AllGrip Suzuki S-Cross 1,0 BoosterJet Suzuki S-Cross facelift 2016 Suzuki S-Cross 1,6 DDiS Suzuki S-Cross interiér Suzuki S-Cross 1,0 BoosterJet 4x4 Suzuki S-Cross interiér 2016 Suzuki S-Cross panoramatické střešní okno Suzuki S-Cross bezklíčové ovládání vozu Suzuki S-Cross adaptivní tempomat Suzuki S-Cross startování tlačítkem Suzuki S-Cross 1,0 BoosterJet AllGrip Allgrip Suzuki Suzuki nový S-Cross Suzuki S-Cross BoosterJet Suzuki S-Cross 4x4 AllGrip Suzuki S-Cross AllGrip 4x4 Suzuki S-Cross 1,6 DDiS facelift

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies