Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI SWIFT

SUZUKI SWIFT

Jízda, která vás dostane 

Swift je opravdu ikonický a mimořádný vůz. Dovolte nám představit Suzuki Swift ve zcela nové formě, která vás opravdu dostane. Suzuki Swift je příkladem pokroku. Swift navazuje na své úspěšné předchůdce a jejich charakteristickou DNA. Swift se prezentuje v novém designu, s lehkou konstrukcí a sportovními jízdními vlastnostmi. Tomuto mimořádně žádanému vozu nechybí nejmodernější technologie, které zajistí vaši bezpečnost, Swift tak stojí na vrcholu segmentu. 

Swift oslní i Vás

Masao Kobiri (hlavní inženýr Swiftu) říká: "Rozhodli jsme se vytvořit vůz, který lidi oslní. Nejprve, když jej spatří, znovu když se do něj posadí a v neposlední řadě když šlápnou na plyn."

Základní pilíře nového Swiftu 

 • Nový design - Předešlého modelu Suzuki Swift se prodalo více než 5,3 milionů. Toto číslo bylo pro designéry nového Swiftu velkou výzvou. Jejich úkolem byl inovativní design, který měl oslovit veškeré lidské smysly, ale zároveň zachovat hlavní přednosti Swiftu a jeho nezaměnitelný charakter. 
 • Pokročilá bezpečnostní technologie - v novém Swiftu Suzuki poprvé představuje nové, moderní bepečnostní technologie. Ve Swiftu kombinuje kameru, mikrovlný radar a laserový senzor. Tyto technologie se starají o to aby za vás Swift hlídal jízdní pruhy, automaticky přepínal dálková světla či aktivoval nouzové brzdění. Samozřejmně také nesmíme zapomenout na funkce adaptivního tempomatu.
 • Chytrý kompakt -  Nový Swift má ještě více místa pro posádku než předchozí model. Díky své nízké hmotnosti (840 kg) nabízí na silnicích velice svižnou, výkonou, zábavnou a stabilní jízdu. Swift vás zaujme i svou nízkou spotřebou paliva. 

Mezigenerační srovnání v číslech

 • o 120 kg lehčí
 • o 5% úspornější
 • o 3 % tišší
 • o 8% lepší aerodynamika
 • o 04, m menší poloměr otáčení
 • o 23 mm více místa vzadu na šířku i výšku
 • o 20 mm více prostoru mezi předními sedadly
 • o 25% objemnější zavazadlový prostor 

Technika nového Suzuki Swift

Swift stojí na nově navržené, lehké a vysoce tuhé podvozkové platformě HEARTECT. Ta je základem vysokého cestovního komfortu, vynikajících jízdních vlastností a v neposlední řadě přispívá k maximální ochraně posádky.

Motory:

1.0 BOOSTERJET: zážehový přeplňovaný motor s přímým vstřikováním
1.2 DUALJET: zážehový atmosférický motor
SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki): lehký, kompaktní a úsporný hybridní systém pro oba zážehové motory 1.0 BOOSTERJET a 1.2 DUALJET.

Základní rozměry nového Suzuki Swift

Délka: 3 840 mm
Šířka: 1 735 mm
Výška: 1 495 mm (2WD) 1 520 mm (4WD)
Rozvor: 2 450 mm
Rozchod kol vpředu/vzadu 1 520 -1 530 mm/1 520 -1 535 mm

Ceník a technická specifikace 

Katalog

 

 

Přijďte se podívat na Suzuki nový Swift do Veltrub u Kolína. U nás pořídíte Suzuki nový Swift levně a poskytneme Vám veškeré informace týkající se leasingu úvěru či financování. Suzuki Swift je vynikající parner pro váš život a vůz s dlouholetou tradicí. Nejdůležitější pro Vás může být vysoká spolehlivost či nízká spotřeba. Suzuki nový Swift je auto ideální nejen do města a městského provozu, ale i na dlouhé cesty a jízdu po dálnici.

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies