Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI S-CROSS

SUZUKI S-CROSS

Nový rodinný vůz Suzuki S-Cross

Suzuki S-Cross je plně funkční rodinný vůz s novým nápaditým a originálním designem. S-Cross naplní všechna vaše očekávání, můžete se s ním vydat kdykoli kamkoli. Ať už se vydáte na větší nákup, do přírody či na dovolenou, Suzuki S-Cross je jasná volba. Pohodlný a jednoduchý interiér, do kterého se posadíte ve voze Suzuki S-Cross Vás svou praktičností mile potěší. Pokud budete mít zájem o vyšší výbavu, určitě Vás uchvátí panoramatické střešní okno, se kterým budete mít neustále slunce nad hlavou.  

Nová dimenze výkonu 

S novým vzhledem vozu Suzuki S-Cross přicházejí i nové moderní motory. Pod kapotou vozu nyní naleznete dva nové přeplňované motory, které byly navrženy tak aby splňovaly požadavek maximálního výkonu a zároveň minimální spotřeby. 

1,0 BoosterJet

Nová filozofie downsizingu dala vzniknout tomuto litrovému přeplňovanému motoru, který má vyšší výkon než-li motory s vyšším obsahem, ketré jsou nepřeplňované. Ačkoli je tento motor o obsahu 1,0 jeho výkon je krásný a to 82 kW. 

1,4 BoosterJet

Tento svižný motor je zárukou sportovní jízdy a okamžitého zrychlení kdykoli je potřeba. Budete spokojeni ať už pojedete po dálnici nebo, když budete muset rychle předjet vůz před vámi, nebo když se vydáte do hor zdolat nějaké stoupání. Pro tento motor je výzvou každý terén za každého počasí, výkon můžete očekávat vždy a všude. Motor 1,4 BoosterJet má krásný výkon 103 kW. 

 

      

Spolehlivost je hlavní výsadou S-cross

Záruka na karoserii vozu 12 let. Prodloužená záruka 5 let ZDARMA 

Veliký a praktický S-cross

Když otevřete kufr nového rodinného vozu Suzuki S‑Cross, oceníte práci návrhářů tohoto vozu. Před Vámi je ohromný zavazadlový prostor o velikosti 430 l. Výhodou Suzuki S-cross je navíc dvojité dno. Při sklopení zadních sedaček před Vámi vznikne prostor o objemu 1 269 l. Samozřejmostí je zakrývací roleta, kterou můžete odklopit i ze zadních sedaček a dostat se tak pohodlně k přepravovaným věcem. Už nemusíte řešit, co si s sebou vezmete na dovolenou, vezměte prostě VŠE! S novým Suzukuki S-cross je to možné.

Bezpečnost nadevše

Vůz Suzuki S-cross má velice kvalitní konstrukci z pevnostní oceli, která má jasný úkol - chránit posádku vozu. Vliv na bezpečnost ve voze Suzuki S-cross má především 9 airbagů, které jsou ve všech dostupných výbavách vozu. Dalším velice prospěšným bezpečnostním prvkem Suzuki S-cross je stabilizační systém ESP. Dále brzdový asistent ABS, který pomáhá zkracovat brzdou dráhu vozu.Jistě důležitým prvkem bezpečnosti je i sledování tlaku v pneumatikách (TPMS), tento systém varuje řidiče jakmile v pneumatice poklesne tlak. Informace o poklesnutí tlaku se zobrazí na palubním počítači a vy hned víte, které kolo máte zkontrolovat a dohustit. Novinkou, kterou se může nový S-Cross pyšnit oproti staršímu modelu je automatická signalizace při nouzovém brzdění. Suzuki S-cross se řadí mezi nejbezpečnější vozy ve své kategorii!

Dalšími bezpečnostními prvky, kterými je Suzuki S-cross vybaven je, LED denní svícení, zadní LED svítilny i hlavní světlomety s LED projektory, nebo výškově nastavitelné bezpečnostní pásy s předpínači vpředu. Ten kdo má rodinu jistě ocení ISOFIX či TopTether ( systém uchycení dětské autosedačky).

Inteligentní čtyřkolka AllGrip

Suzuki S-cross byl prvním vozem, kde Suzuki aplikovala inteligentní pohon 4x4 AllGrip, tento systém pohonu všechy čtyřech kol poté rozšířila i do dalších svých modelů. 

  • Auto     pohon předních kol. Pokud je ovšem elektronikou vozu zaznamenán prokluz kol, automaticky se systém přepne do režimu 4x4. Tím, že se režim 4x4 zapíná pouze tehdy je-li opravdu potřeba, je zajištěna nízká spotřeba.
  • Sport     tento režim aktivně využívá pohonu všech čtyřech kol k dostažení co největší výkonnosti v úzkých zatáčkách. V tomto režimu se upravuje i plynový pedál a točivý moment, motor získá lepší odezvu a vy si tak můžete naplno vychutnat ryze sportovní jízdu. 
  • Snow     tento režim je optimální pro kluzké povrchy jako je například sníh, mokrá trává či bláto. Režim snow předchází smyku ještě předtím než smyk vůbec nastane. Tento režim směřuje točivý moment motoru k zadním kolům, aby byla zajištěna ideální trakce. Díky tomuto režimu zůstane vaše vozidlo bezpečně ovladatelné. 
  • Lock      v tomto módu se točivý moment motoru rozděluje rovnoměrně mezi přední a zadní kola. Tento režim můžete využít pokud vozidlo uvízne, funkce pohonu 4x4 se optimalizují a vyprostí vás například z hlubokého sněhu nebo bláta. Tento režim je použitelný pouze do rychlosti 60 km/h poté se automaticky přepíná do režimu Snow
    AllGrip 4x4

Ceník a technická specifikace

Katalog 

Suzuki S-Cross 1,4 Suzuki S-Cross 1,4 BoosterJet Suzuki S-Cross 1,4 BoosterJet 4x4 Suzuki nový S-Cross 1,4 4x4 AllGrip Suzuki S-Cross 1,0 BoosterJet Suzuki S-Cross facelift 2016 Suzuki S-Cross 1,6 DDiS Suzuki S-Cross interiér Suzuki S-Cross 1,0 BoosterJet 4x4 Suzuki S-Cross interiér 2016 Suzuki S-Cross panoramatické střešní okno Suzuki S-Cross bezklíčové ovládání vozu Suzuki S-Cross adaptivní tempomat Suzuki S-Cross startování tlačítkem Suzuki S-Cross 1,0 BoosterJet AllGrip Allgrip Suzuki Suzuki nový S-Cross Suzuki S-Cross BoosterJet Suzuki S-Cross 4x4 AllGrip Suzuki S-Cross AllGrip 4x4 Suzuki S-Cross 1,6 DDiS facelift

Přijďte se podívat na Suzuki S-cross do Veltrub u Kolína. U nás pořídíte Suzuki S-cross levně a poskytneme Vám veškeré informace týkající se leasingu úvěru či financování. Suzuki S-cross vás překvapí nejen svým praktickým interiérem, ale především designem svého exteriéru, komfortem a dokonalými jízdními vlastnostmi. S-cross přichází s revolučním pohonem všech čtyřech kol, který se nazývá AllGrip. Suzuki S-cross je elegantní a praktické SUV.

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies