Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI VITARA

SUZUKI VITARA 


  

Přijďte si i Vy pro novou Vitaru

Nová Suzuki Vitara nabízí špičkový systém pohonu všech kol AllGrip. Dále Vás potěší vyspělými technologiemi zajištující Vaši bezpečnost. Další novinkou ve voze Suzuki Vitara je snadné propojení s elektronickými zařízeními (smartphone, tablet apod.) Na velké multifunkční obrazovce, která funguje mimo jiné i jako rádio, parkovací kamera či navigace můžete zrcadlit obrazovku svého mobilního telefonu.

Další předností Nové Suzuki Vitara je, že majitel může vyjádřit svou osobnost prostřednictvím personalizace designu vozu. Například si do svého nového vozu Suzuki Vitara můžete zvolit různě barevný interiér, který bude barevně ladit s barvou karoserie. Dále si můžete volit z různých nových barev, které Suzuki připravila jen pro Vitaru. Můžete si navolit i barvu střechy, bílá nebo černá - je to jen na Vás a Vaší představivosti :)

 

Suzuki Vitara je osobitá jako vy ! 

K dispozici jsou pakety doplňků, jež Vitaru vzhledem přiblíží buď modernímu městskému crossoveru nebo drsnějšímu SUV, které je v terénu jako doma. Vybírat můžete z mnoha různých doplňků jako jsou ochranné rámy, boční stupačky, spoilery, lišty dveří, a mnoho dalšího. Dále kombinujete mnoho odstínů barev včetně atraktivního, dvoutónového lakování karoserie a dvou zcela nových odstínů laku.

Pokročilé asistenčí systémy 

Mezi pokroková řešení nové Vitary patří systém DSBS (Dual Sensor Brake Support) který prostřednictvím dvou senzorů - monokulární kamery a laserového sensoru, který je umístěn pod předním sklem. Tyto dva senzory pomáhají předcházet kolizím, případně zmírňovat jejich následky. Kamera dokáže ve střední a velké vzdálenosti rozeznat například chodce, naopak laserový senzor detekuje blízké překážky.Sloučením těchtodvou bezpečnostních prvků má Vitara jedinečnou úroveň aktivní bezpečnosti. Pokud radar vyhodnotí sytuaci jako nebezpečnou reaguje jedním ze tří kroků.

1. Varování - Rozeznává překážky před vozidlem a v případě, že hrozí riziko střetu, varuje řidiče, aby začal brzdit.

2. Brzdový asistent - pokud systém zaznamená, že je před vámi překážka, zvýší intenzitu brzdění, čímž přispěje k odvrácení kolize.

3. Samočinné brzdění -  pokud systém vyhodnotí, že srážka z překážkou je již neodvratná, automaticky zabrzdí za vás. Cílem tohoto brzdění je odvrátit nehodu nebo minimalizovat její následky. 

Systém varování před nechtěným opuštením jízdního pruhu. Tento systém sleduje podélné značení na silnici. Když systém vyhodnotí nechtěnné opuštení jízdního pruhu, okamžitě vyvolá protipohyb. Tento pohyb zajišťuje elektrický posilovače řízení. 

Další velice příjemnou věcí zvyšující Vaše pohodlí, ale i bezpečnost je adaptivní tempomat, který udržuje vzdálenost od před Vámi jedoucího vozidla. Díky němu a dalším prvkům aktivní i pasivní bezpečnosti zaručuje Vitara maximální bezpečí posádky. Vitara se řadí mezi nej

Pohon 4x4 a vyladěný podvozek

Suzuki Vitara Sport se svou světlou výškou 185 mm a s velkými koly má výborné vlastnosti v terénu. Samozřejmě i Vitaru 1,4 S můžete kombinovat s inteligentním pohonem všech 4 kol AllGrip, který má 4 volitelné módy. S tímto pohonem všech čtyř kol si můžete zcela vychutnat jakýkoli povrch vozovky. Ať už je silnice jakákoli Vitara k ní vždy přilne s naprostou lehkostí. Jednotlivé režimy si můžete volit sami pomocí ovladače, který se nachází ve středové konzoly vozu Suzuki Vitara S. 

  • Auto     pohon předních kol. Pokud je ovšem elektronikou vozu zaznamenán prokluz kol, automaticky se systém přepne do režimu 4x4. Tím, že se režim 4x4 zapíná pouze tehdy je-li opravdu potřeba, je zajištěna nízká spotřeba.
  • Sport     tento režim aktivně využívá pohonu všech čtyřech kol k dostažení co největší výkonnosti v úzkých zatáčkách. V tomto režimu se upravuje i plynový pedál a točivý moment, motor získá lepší odezvu a vy si tak můžete naplno vychutnat ryze sportovní jízdu. 
  • Snow     tento režim je optimální pro kluzké povrchy jako je například sníh, mokrá trává či bláto. Režim snow předchází smyku ještě předtím než smyk vůbec nastane. Tento režim směřuje točivý moment motoru k zadním kolům, aby byla zajištěna ideální trakce. Díky tomuto režimu zůstane vaše vozidlo bezpečně ovladatelné. 
  • Lock      v tomto módu se točivý moment motoru rozděluje rovnoměrně mezi přední a zadní kola. Tento režim můžete využít pokud vozidlo uvízne, funkce pohonu 4x4 se optimalizují a vyprostí vás například z hlubokého sněhu nebo bláta. Tento režim je použitelný pouze do rychlosti 60 km/h poté se automaticky přepíná do režimu Snow 
 

 

Suzuki Vitara – moderní SUV pro každou příležitost

Okamžitě po uvedení na trh v roce 1988 získala modelová řada Suzuki Vitara uznání za osobitý styl, praktické rozměry, komfort na silnici a v neposlední řadě za mimořádné terénní schopnosti. V průběhu let se měnila velikost i technika vozu a nyní – více než čtvrtstoletí po debutu první generace – se to nejlepší z dědictví Vitary představuje v podobě svěžího moderního SUV pro každou příležitost.

Jedním z mnoha cílů, které si dali konstruktéři při vývoji vozu Suzuki Vitara, byla nízká spotřeba. Tento cíl se jim podařilo splnit na výbornou použitím nejmodernějších technologií. Suzuki Vitara je díky vysokopevnostní oceli jedním z nejlehčích a tím pádem nejúspornějších SUV na našem trhu. Zcela nová Suzuki Vitara vyhovuje, potřebám městského využití. Kombinovaná spotřeba dieselového motoru je 4,0 L paliva a kombinovaná spotřeba benzínového motoru je 5,3 L paliva.

 

Ceník a technická specifikace

Katalog

 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies