Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI BALENO

SUZUKI BALENO

 

Suzuki Baleno - prostorný hatchback s velkým zavazadlovým prostorem.

Uvedením Balena na trh útočí automobilka Suzuki na segment malých a středních vozů.Pyšní se novým motorem, novou převodovkou a nízkou spotřebou paliva.

Prostor pro inovace

Suzuki Baleno je tak inovativní a úžasný pětidvéřový vůz, jehož skutečná velikost Vás jistě překvapí. Tento hatchback má vynikající prostorovou koncepci. Nová platforma vozu nabízí jak na předních tak zadních sedadlech nadprůměrný prostor pro nohy. Posaďte se do nového Suzuki Baleno a udělejte si pohodlí. Nechte se inspirovat novým neokoukaným designem a pokochejte se novými motory. Zkrátka Suzuki Baleno je malý prostorný vůz, který zapadne do Vašeho života.

Výkonné a úsporné

Nové Suzuki Baleno nabízí dvě pohonné jednotky. Můžete volit z úplně nového přeplňovaného motoru 1,0 BoosterJet s výkonem 82 kW. Tento motor motor je s přímým vstřikováním paliva a dosahuje vyššího točivého momentu a nižší spotřeby paliva. Dále můžete zvolit nový motor 1,2 DualJet, který nabízí nový duální systém vstřikování. Tento systém zlepšuje účinnost spalování paliva a napomáhá tak snížit spotřebu vozu. Pokud chcete svou spotřebu vozu ještě snížit můžete využít nový mild hybridní systém SHVS. Tento systém je poprvé využit právě ve voze Suzuki Baleno a tím představuje naprosto novou variantu pohonu. 

Pohodlný vůz do města 

Suzuki Baleno si můžete pořídit jak s klasickou manuální převodovkou, tak s nově vyvinutou šestistupňovou automatickou převodovkou pro motor 1,0 BoosterJet a pro motor 1,2 DualJet je k dispozici automatická převodovka CVT. Baleno je výjimečné také svou nově navrženou podvozkovou platformou, která díky své konstrukci plynule rozkládá energii je tuhá a zároveň velmi pevná. Tato nově vyvinutá platforma zvyšuje komfort při zatáčení a zastavování vozu což rádi oceníte při jízdě nejen ve městě. Pečlivě vyladěný podvozek zajišťuje stabilitu a výbornou ovladatelnost vozu. 

Ceník a technická specifikace

Katalog

Suzuki Baleno Suzuki Baleno Suzuki nové Baleno Suzuki nové Baleno Suzuki nové Baleno Suzuki Baleno 1,2 Suzuki Baleno interiér Suzuki Baleno Suzuki Baleno 1,0 BoosterJet Baleno 1,2 Baleno 1,2 DualJet Suzuki Baleno 1,2 DualJet Suzuki Baleno 1,2 AT Suzuki Baleno CVT Interiér Suzuki Baleno Zavazadlový prostor Suzuki Baleno Zadní sedadla Suzuki Baleno Přístrojová deska Suzuki Baleno
  

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies