Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> **Horní MENU** -> Aktuality

 Nový Suzuki Jimny už brzy 

Na autosalonu v Paříži byla představena nová generace legendárního vozu Suzuki Jimny. Nový off-road s sebou přináší kompaktní rozměry, výborné nájezdové úhly a samozřejmně nepostradatelný pohon všech čtyř kol. Do nového Jimnyho japonský výrobce posadil nejsilnější motor v jeho historii - a to atmosferický čtyřválec 1,5 l s výkonem 75 kW. Dále Jimny získal velmi výrazný exteriér a pohodlný interiér. První generace vozu Suzuki Jimny se začala vyrábět již v roce 1968. Jimny má tak za sebou 50 úspěšných let. Příchod Jimnyho na český trh očekává 2019.

Suzuki Jimny 1,5 nový Suzuki Jimny 2019

 Herečka Andrea Růžičková  Kerestešová jezdí S-Crossem 

Mimo Patrika Děrgela, Jana Kanyzy, Báry Poláková nyní jezdí novým vozem Suzuki i Andrea Růžičková. Herečka se svým synem Tobiáškem často jezdí za svou rodinou na východní Slovensko odkud pochází. Pro své cesty hledala bezpečné, prostorné a komfortní auto. Všechny tyto výhody a ještě další jiné našla ve voze Suzuki S-Cross. Andrea si vybrala vůz se 103 kW motorem a automatickou převodovkou, zároveň si splnila svůj sen v podobě panoramatické střechy. Sympatická Andrea už po své mateřské dovolené opět natáčí Ordinaci v růžové zahradě 2 a velmi si cestou do své práce chválí automatickou převodovku. 

Andrea Kerestešová Růžičková Suzuki Andrea Kerestešová Růžičková S-Cross Andrea Kerestešová Růžičková Suzuki S-Cross

 

 Suzuki Swift Sport 

Dlouho očekávaný vůz Suzuki Swift Sport měl svou světovou premiéru na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem. Tento dynamicky laděný hatchback je již třetí generací Swift Sport. Nový Suzuki Swift Sport bude ve všech ohledech lepší než předchozí generace. Naši zákazníci si nejvíce cení jízdních zážitků s tímto malým "samurajem".

Nový Sport je rychlejší, lehčí a krásnější. Hlavní změnou je přeplňovaný čtyřválcový motor 1,4 BoosterJet, který poskytuje točivý moment 230 N.m. Točivý moment v poměru s nízkou hmotností Suzuki Swift Sport dělá z tohoto vozu ryzí "hot hatch". Vůz je opět vybaven manuální šestistupňovou převodovkou. Přijďte se sami přesvědčit jak je tento vůz úžasný !

Suzuki Swift Sport nové generace Suzuki Swift Sport 1,4

V maďarské továrně bylo vyrobeno již více než 3 miliony vozů

V dubnu 2017 Suzuki pokořila svůj cíl. Tímto cílem bylo vyrobit 3 miliony automobilů v Ostřihomské továrně v Maďarsku. Suzuki tak dokázala, že je významným hráčem na poli celosvětového automobilového průmyslu. Vozy Suzuki, které jsou vyráběny v maďarské továrně v Ostřihomi jsou vyváženy do více než 100 zemí po celém světě. V továrně se nyní vyrábí vozy Suzuki Vitara a S-Cross. Na maďarském trhu je Suzuki Vitara s mohutným náskokem nejprodávanější vůz.

 

Ve voze Suzuki Vitara S můžete potkat i Patrika Děrgela

Talentovaný herec a zpěvák Patrik Děrgel, kterého jsme mohli naposledy vidět v seriálu V.I.P. vraždy nebo ve filmech Hořící keř či Fotograf si pro sebe vybral vůz Suzuki Vitara Sport s motorem 1,4 BoosterJet a pohonem všech čtyř kol AllGrip. Tento mladý talentovaný herec, kterého můžeme mimo televizních inscenací vidět i v divadle bude vůz Suzuki Vitara S využívat nejed do městského provozu, ale také na dálnici D1 když pojede do svého rodného Bohumína. Patrik soudí, že Suzuki Vitara je ideálním společníkem nejen do města, ale i na nezpevněné komunikace, které s ní rád vyzkouší.

Patrik Děrgel a Suzuki Vitara S Známý herec v Suzuki Děrgel a Suzuki Vitara S 4x4


 Foto z předání vozu

Vůz Suzuki Vitara 1,4 BoosterJet 4x4 AllGrip  s plnou nádrží vyhrála slečna Kateřina. S vozem za týden najezdila přes 1 000 km a byla z něj nadšená.

 

 

Soutěž "Listopad v Suzuki Vitara" má svého vítěze

Soutěž o vůz Suzuki Vitara na týden s plnou nádrží má svého vítěze. Úkolem bylo přijít na prodejnu a originálně se vyfotografovat s vozem Suzuki Vitara.  Jsme opravdu rádi, že vítězem se stala slečna Kateřina, která svou fotografii vytvořila právě u nás na prodejně :)  Gratulujeme a věříme, že výherkyně se do vozu zamiluje stejně jako my! Soutěž

 

 

Suzuki Vitara - 5 hvězd v crash testu

Suzuki nová Vitara získala po absolvování EURO NCAP maximální počet hvězdiček v hodnocení bezpečnosti. Toto vysoké pětihvězdičkové ocenění vozu tak řadí Suzuki Vitaru mezi nejbezpečnější vozidla své třídy. Testy organizace EURO NCAP jsou letos přísnější než-li loni, Suzuki nová Vitara uspěla při ochraně posádky při čelním nárazu, ale i při bočním nárazu. Například Mazda či Fiat si odvážejí z tohoto crash tastu pouze 4 hvězdičky. Více na http://www.auto.cz/euro-ncap-2015-suzuki-vitara-pet-hvezd-mazda-2-a-fiat-500x-po-ctyrech-86935

 

Suzuki S-CROSS získal maximální hodnocení v testu bezpečnosti.

S-CROSS se nyní může pyšnit plným počtem hvězdiček v crash testu Euro NCAP. Z testované čtveřice vozů dopadl S-CROSS nejlépe a zařadil se mezi nejbezpečnější vozy jak v ochraně posádky, chodců, tak i dětí uvnitř vozu.

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies