Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SUZUKI IGNIS

SUZUKI IGNIS

 

Tak to je on - nový Ignis 

Za volantem nového Suzuki ignis - malého crossoveru, který má skutečně nadčasový a neokoukaný desing budete uneseni jeho praktičností. Suzuki Ingis je jak stvořený pro život v moderních městech. Šetří prostorem, snadno se ovládá a zaparkujete naprosto všude, jistě odceníte i zadní parkovací kameru, která vám usnadní pohodlé a bezpečné zajíždění do parkovacích míst. 

Váš styl - Váš Ignis 

Suzuki Ignis je stylovější než kdykoli předtím. Pokud hledáte vůz co má duši, je to právě Suzuki Ignis. Moderní technologie, které má v sobě Suzuki Ignis Vám zpříjemní každodení pobyt v tomto voze. 

Ignis 4x4 

Nový Suzuki Ignis si můžete pořídit i ve verzi 4x4. Vůz je vybaven systémem AllGrip Auto. Tento systém Vám dodá bezpečnost a svobodu pohybu. Můžete se vydat kdykoli kamkoli bez ohledu na počasí a povrch vozovky. AllGrip auto je bezpečný systém, který vám dodá jistotu a klid při řízení za všech situacích. S tímto systémem si můžete vychutnat i jízdu na sněhu, která pro vás dříve nebyla příjemná. V momentě, kdy systém AllGrip Auto zaznamená, že přilnavost předních kol není 100% zapojí se viskózní spojka a automaticky se začne přenášet točivý moment i na zadní kola.

Pokročilé bezpečnostní technologie 

Dual Camera Breake Support 

Dvě kamery, které se vyskytují za předním sklem vozidla, rozpoznávají před vámi jedoucí vozidla, vodící čáry, ale i chodce. Na základě těchto sesbíraných informací pomáhá bezpečnostní systém předejít kolizím, případně zmírnit jejich následky. Vůz vás varuje před nebezpečím a použije funkci automatického brzdění. 

Varování před něchtěným opuštěním jízdního pruhu 

Jestliže automobil jede vyšší rychlostí než-li 60 km/h a začne vyjíždět z jízdního pruhu bez ukazatele směrovky, systém vás upozorní na nechtěné opuštění jízdního pruhu. Budete upozorněni vibrací volantu a rozsvícením informační kontrolky na displeji před vámi. 

Systém sledování únavy řidiče 

Pokud jede Suzuki Ignis vyšší rychlostí než-li 60 km/h a kličkuje ze strany na stranu, systém sledování únavy řidiče vás okamžitě upozorní na ztrátu koncentrace, která způsobuje nepřirozenou jízdu v jízdním pruhu. Informováni budete zobrazením kontrolky na informačním displeji. 

Siganlizace nouzového zastavení

Pokud náhle stisknete brzdový pedál v rychlosti vyšší než-li 55 km/h, tak se kromě brzdových světel automaticky aktivuje také výstražná funkce směrovek. Tímto systém upozorní na případné nebezpečí i řidiče za vámi jedoucích vozidel. 

Hravý interiér 

Nový podvozek, který umožnil lépe využít prostor pro motor, tak poskytl více místa pro posádku vozu a to především pro posádku na zadních sedadlech. Zadní sedadla můžete posouvat, podle toho jak se Vám to právě hodí. Pokud potřebujete více místa v zavazadlovém prosotoru, když zrovna jedete na velký nákup či pokud vezete nějaké objedmné zavazadlo můžete sedadla jednoduše posunout. Zadní opěradla jsou dělená 50:50 a sklopná do roviny. Ačkoli je Suzuki Ignis malý vůz má zavazadlový prostor o objemu 514l (se sklopenými opěradly).

Dynamický interiér Vás nadchne, pokud jste hraví je Suzuki Ignis stvořený přímo pro Vás. Zdobné prvky, které jsou buď v titanové nebo v oranžové barvě na Vás zanechají silný dojem. Přijďte se o tom všem přesvědčit k nám na prodejnu Suzuki do Veltrub. Těšíme se na Vás :)  

Ceník a technická specifikace

Katalog 

Suzuki Ignis modrá Suzuki nový Ignis Suzuki Ignis personalizace Suzuki Ignis zadní světlo Suzuki Ignis 4x4 Suzuki nový Ignis 4x4 Suzuki Ignis Premium Suzuki Ignis 2017 Suzuki Ignis novinka Suzuki Ignis 4x4 2017 Suzuki Ignis cena Suzuki Ignis Japonsko Kufr Suzuki ignis zavazadlový prostor Suzuki Ignis volant suzuki ignis interiér suzuki ignis vnitřní prostor suzuki ignis suzuki ignis interier suzuki audio smartphone

 

 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies