Suzuki Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů Suzuki

Kolín - Veltruby, e-mail: suzuki@kolinsko.com, web: www.suzuki.kolinsko.com, tel./fax: 321 795 763


Hron CZ - Autorizovaný prodejce a servis vozů SUZUKI
Úvod -> SWIFT SPORT

SUZUKI SWIFT SPORT

Bezprostřední ovládání 

Zcela nový "hot hatch" v praktickém balení. Špičková manévrovatelnost, bezpečná jízda, skvělý výkon - to vše je nový Suzuki Swift Sport. Užijte si sportovní interér, který podtrhuje červená barva. Každý den si budete chtít znovu a znovu sedat do luxusních anatomických sedadel s červeným prošíváním. V přístrojovém štítu vyniká opět červená stupnice otáčkoměru. Ukazatele plnicího tlaku turbodmychadla a teploty oleje na středovém barveném displeji s úhlopříčkou 4,2 palce umocňují sportovní atmosféru. Sportovního ducha dále podtrhují pedály z nerezové oceli a dobře padnoucí sportovní volant. 

Pořádný říz 

Ostrý a vášnivý design podněcuje smysly řidiče a vybízí k zábavné jízdě. Podvozek Suzuki Swiftu Sport má mimořádnou agilitu, zejména v ostrých zatáčkách. Suzuki Swift Sport otevírá bránu do další dimenze sportovního svezení. Hladce a přesně řadící šestistupňová převodovka zajišťuje dokonalou kontrolu nad vozem. 

Motor 1,4 BoosterJet 

Točivý moment 230 Nm díky motoru 1.4 BOOSTERJET

Swiftu Sport dodává sílu nový, kompaktní přeplňovaný čtyřválec 1,4 BoosterJet s přímým vstřikováním benzínu. Turbo, doplněné chladičem stlačeného vzduchu, tlačí do válců větší objem vzduchu a umožňuje motoru dosahovat maximálního točivého momentu od nízkých otáček. Plnicí tlak turbodmychadla je regulován řidicí jednotkou pomocí otevírání a zavírání obtokového ventilu, což dramaticky zrychluje reakce motoru a současně snižuje spotřebu. Systém příhého vstřikování paliva dále zvyšuje účinnost motoru. Krátké sací a výfukové potrubí integrované do hlavy válců navíc snižuje hmotnost motoru a přispívá k jeho kompaktní stavbě, což se odráží ve výborné dynamice hového Swiftu Sport. 

I malý vůz může být maximálně bezpečný 

Suzuki Safety Support 

  • Dual Sensor Brake Support 
  • Systém udržování v jízdním pruhu
  • varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu 
  • Systém sledování únavy řidiče 
  • Automatické přepínání dálkových světel 
  • Adaptivní tempomat 

všechny výše uvedené prvky patří do komplexu asistenčních technologií, které zvyšují bezpečnost nejen v nouzových situacích, které vás mohou na silnici potkat. 

 Ceník a technická specifikace 

Katalog 

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport 1,4 Suzuki Swift Sport nový nový Suzuki Swift Sport Swift Sport Suzuki Sport Suzuki Swift Sport interiér Suzuki Swift Sport 1,4 BoosterJet Suzuki Swift Sport 1,4 BoosterJet

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies