E-mail: prodej@hroncz.cz

   Telefon: +420 321 795 763

Svět Suzuki ❤️

Patrik Děrgel a Suzuki Vitara 

Proč jste se rozhodl pořídit právě novou Suzuki Vitara?

To auto je skvělý, naprosto dokonalý. Po třech letech s Vitarou S to pro mě byla přirozená volba. Po modernizaci si zachovává všechny předchozí skvělé vlastnosti. Vitara je stále ideální auto i do města, je praktická a vejde se do ní spousta věcí, ale zároveň je tak akorát velká, že se s ní dá všude dobře zaparkovat. A k tomu má pár pro mě důležitých novinek.

Co vás zaujalo nejvíc?

Líbí se mi takové ty finty, že se rozsvítí zrcátko, když je jiné auto v mrtvém úhlu, to fakt povedlo. Splnil jsem si sen nejen automatickou převodovkou, ale hlavně mi dělá radost ta obrovská prosklená střecha! To se mi líbí snad nejvíc. Teď jak bylo zasněženo a svítilo do toho sluníčko, tak jsem se tím na semaforech kochal. Lidi na mě troubili, protože jsem brzdil provoz, ale já vždycky čuměl ještě chvilku dál, nešlo tomu odolat.

Co říkáte na design nového auta?

Design nové verze se hodně povedl, na karoserii je teď mnohem víc chromu a nová zlatá barva Vitaře opravdu sekne – předtím jsem měl taky výraznou, červenou, ale ta vypadala obyčejněji. Stává se mi, že se za autem lidé otáčí. Druhý den po tom, co jsem si přivezl nové auto, jsem potkal souseda a ten mi říká: „Koukáme takhle s přítelkyní z okna, vidíme krásný zlatý Suzuki, říkáme, že si jednou taky takové pořídíme… A najednou jsi vylezl z domu ty a nasedl jsi do auta. No to jsem si myslel, že se zblázním.“

Takže jste s novým autem absolutně spokojen?

Samozřejmě, užívám si, jak voní novotou. Nevozím teď ani syna, protože on z auta dokáže během jedné jízdy udělat korýtko, a udržuju si ho krásně čisté. Když jsem si ho první den přivezl, zaparkoval jsem ho do garáže. Druhý den napadla ta spousta sněhu v Praze, tak jsem jen otočil ovladačem režimů 4x4 na polohu „sníh“, vyjel jsem a dál nic neřešil. Nečekal jsem, že čtyřkolku budu využívat hned první den a zrovna v Praze.

Ale snad jste si 4x4 nepořídil jen kvůli pár dnům sněhu v Praze?

Už před předchozí Vitarou jsem měl auto s pohonem všech kol, pro mě je to nutnost. Rád lyžuju, na chalupu mi vede dlouhá rozbitá polní cesta... 4x4 mi dává svobodu, kterou potřebuji. Právě to se mi na Vitaře líbí nejvíc, dostanu se s ní bez zaváhání všude, kam potřebuju. Řízení mě baví a ročně najezdím přes 30 tisíc kilometrů, tak nechci při volbě auta dělat kompromisy.

 

Andrea Růžičková Kerestešová a S-Cross 

Známá slovenská herečka a modelka Andrea Růžičková (rozená Kerestešová) nově usedá za volant šedého Suzuki S-Cross. S manželem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou ze skupiny Republic of Two, a malým synkem Tobiášem vyráží za rodinou až na východní Slovensko, a tak hledala prostorné, pohodlné a bezpečné rodinné auto. Našla jej právě v japonském SUV.

Vzhledem k občasným dlouhým cestám po dálnici sáhla herečka po výkonném a úsporném přeplňovaném motoru 1.4 BoosterJet v kombinaci s automatickou převodovkou. Protože si herečka na cestách ráda užívá pohodlí, nechala se zlákat nejvyšší výbavou Elegance Lux. Touto volbou si současně splnila sen, protože vždycky v autě toužila mít obrovskou panoramatickou střechu.

Sympatická Andrea Růžičková se českým divákům zapsala do povědomí především díky seriálům Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě 2. Ten dočasně opustila kvůli důležitější mateřské roli, ale nyní už opět natáčí a těší se, jak zužitkuje hbitost kompaktního S-Crossu v hustém pražském provozu. Osobně si nejvíc užívá pohodu automatické převodovky, protože jak sama přiznává, od získání řidičského průkazu nejezdila, takže v podstatě začíná od nuly. Automat je jí tedy velkým pomocníkem. Naopak manžel se rád sveze svižně, takže s oblibou přepíná volič jízdních režimů do sportovního módu a užívá si výkon silného čtyřválce.

Hned první cestu nového Suzuki pojala Andrea jako zátěžový test. „Jeli jsme se pochlubit k rodičům na Slovensko a asi si umíte představit, kolik toho s miminkem člověk převáží. S-Cross obstál výborně, ani jsem nečekala, že se ke všem těm taškám a krabicím vejde i kočár. Takže za prostornost od nás má Suzuki jedničku, stejně jako za pohodlí a ticho v kabině. Malý spal skoro celou cestu. Protože jsme jeli část cesty v noci, vyzkoušeli jsme i ledková světla – svítí skvěle,“ užívá si svého nového S-Crosse Andrea.

Suzuki Vitara oslavila výročí 32 let 

Terénní model Vitara se poprvé představil v květnu 1988 jako vizionářský průkopník kompaktních SUV, a letos tedy slaví 30. výročí. Během této doby se prodalo více než 3,65 milionu vozů v celkem v 191 zemích a regionech celého světa. Aktuální čtvrtá generace pokračuje v třicetiletém příběhu jako ideální společník pro všední dny, víkendová dobrodružství a jakoukoli cestu mezi tím. Vitara postupem času měnila své jméno, ale její off-roadový duch přetrvává, o čemž se mohla odborná veřejnost přesvědčit na akci v lomu, kde žádný kopec nezůstal nezdolán a jedinou překážkou byl vlastní strach.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021