E-mail: prodej@hroncz.cz

   Telefon: +420 321 795 763

Suzuki Swift 

Jízda, která vás dostane 

Swift hybrid je opravdu ikonický a mimořádný vůz. Dovolte nám představit Suzuki Swift ve zcela nové formě, která vás opravdu dostane. Suzuki Swift je příkladem pokroku. Swift navazuje na své úspěšné předchůdce a jejich charakteristickou DNA. Swift se prezentuje v novém designu, s lehkou konstrukcí a sportovními jízdními vlastnostmi. Tomuto mimořádně žádanému vozu nechybí nejmodernější technologie, které zajistí vaši bezpečnost, Swift tak stojí na vrcholu segmentu. 

Swift oslní i Vás

Masao Kobiri (hlavní inženýr Swiftu) říká: "Rozhodli jsme se vytvořit vůz, který lidi oslní. Nejprve, když jej spatří, znovu když se do něj posadí a v neposlední řadě když šlápnou na plyn."

Základní pilíře nového Swiftu 

Nový design - Předešlého modelu Suzuki Swift se prodalo více než 5,3 milionů. Toto číslo bylo pro designéry nového Swiftu velkou výzvou. Jejich úkolem byl inovativní design, který měl oslovit veškeré lidské smysly, ale zároveň zachovat hlavní přednosti Swiftu a jeho nezaměnitelný charakter. 
Pokročilá bezpečnostní technologie - v novém Swiftu Suzuki poprvé představuje nové, moderní bepečnostní technologie. Ve Swiftu kombinuje kameru, mikrovlný radar a laserový senzor. Tyto technologie se starají o to aby za vás Swift hlídal jízdní pruhy, automaticky přepínal dálková světla či aktivoval nouzové brzdění. Samozřejmně také nesmíme zapomenout na funkce adaptivního tempomatu.
Chytrý kompakt -  Nový Swift má ještě více místa pro posádku než předchozí model. Díky své nízké hmotnosti (840 kg) nabízí na silnicích velice svižnou, výkonou, zábavnou a stabilní jízdu. Swift vás zaujme i svou nízkou spotřebou paliva. 

Technika nového Suzuki Swift hybrid

Swift stojí na nově navržené, lehké a vysoce tuhé podvozkové platformě HEARTECT. Ta je základem vysokého cestovního komfortu, vynikajících jízdních vlastností a v neposlední řadě přispívá k maximální ochraně posádky.

Mild - hybridní systém 

Kombinace kompaktního elektromotoru a lithium-iontové baterie ulehčuje motoru

Snažili jsme se o co  nejnižší spotřebu paliva a proto jsme použili nový pohonný systém typu mild hybrid, který je standardem ve všech stupních výbavy. Suzuki Swift 1,2 DualJet Mild - hybrdní systém motoru v sobě ukrývá unikátní techniku, a to zdvojený systém vstřikování, který zlepšuje tepelnou účinnost. Aby se energie ukrytá v palivu zužitkovala co nejefektivněji, má motor mimořádně vysoký kompresní poměr. Tento snadno ovladatelný motor nabízí ideální poměr mezi výkonem a spotřebou paliva. 

Technologie 4x4 AllGrip auto 

ALLGRIP AUTO je optimální řešení pohonu všech kol, které je zárukou Vašeho klidu, ať už jedete po kluzkém povrchu nebo po zasněžené cestě. Díky viskózní spojce se zadní kola zapojí vždy, když systém zaznamená, že přední kola ztrácejí trakci. ALLGRIP AUTO Vám dává svobodu pokračovat v jízdě dál, bez ohledu na změnu povrchu cesty nebo na nestálost počasí.

Ceník                           Katalog příslušenství 

Vytvořeno v systému shopadmin® 2020