E-mail: prodej@hroncz.cz

   Telefon: +420 321 795 763

Suzuki Across

Plug-in hybridní systém

Ve voze se nachází silný a tichý  elektromotor, se kterým je plynulá jízda a vždy má dostatek výkonu. Pokud při rychlé jízdě potřebujete ještě více výkonu, připojí se spalovací motor. S jeho pomocí také hravě zvládnete delší trasy. Baterii můžete snadno dobít doma nebo u dobíjecí stanice.

Benzinový motor 2,5 l

Spalovací motor o objemu 2,5 l za jízdy dobíjí baterii a pomáhá s výkonem při jízdě vyššími rychlostmi. Podle aktuálních jízdních podmínek přepíná mezi přímým a nepřímým vstřikováním. Tato technologie pomáhá snížit spotřebu paliva a množství emisí.

Robustní a sportovní design

Sportovní styl a robustní vzhled, to je typické pro Across. Hranatá karoserie, výrazné prolisy a mnohoúhelníkové tvary mezi ostatními SUV snadno vyniknou. Vysoký nárazník a široká mřížka chladiče dodávají Acrossu drsný a sportovní vzhled. Přední světlomety využívají projektorovou optiku, která v jedné čočce spojuje funkci potkávacích a dálkových světel. LED denní svícení podtrhuje přísný pohled Acrossu. Díky systému Plug-in Hybrid Vám Across poskytne vždy maximum toho, co potřebujete: výkon, dojezd i ohleduplnost k životnímu prostředí.

Už není důvod nechat se v moderním světě něčím omezovat.

E-FOUR (pohon 4x4) 

S pohonem všech čtyř kol získáte jistotu za všech okolností. Na sněhu, kluzké silnici, nezpevněných cestách a všude kam se vydáte. Elektrický pohon všech kol E-Four využívá elektromotor pohánějící samostatně zadní kola. Do akce se zapojuje podle situace tak, aby zlepšil ovladatelnost a trakci. Práci pohonu můžete ovlivnit volbou jízdního režimu.

Pro jízdu na povrchu s horší trakcí, například po zasněžené silnici nebo rozbahněné cestě, slouží režim Trail Mode. Cílenými zásahy brzd zamezuje prokluzu kol, která by se mohla protáčet, a přenáší hnací sílu motorů na kola s lepší trakcí. Trail Mode upravuje také reakce na plynový pedál a řazení převodovky, aby jízda v náročných podmínkách byla co nejsnadnější.

Ceník hybrid             Prospekt              Katalog příslušenství  

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023