E-mail: prodej@hroncz.cz

   Telefon: +420 321 795 763

Suzuki Swace

Suzuki v provedení kombi? Ano ! 

Hybridní kombi Swace Vás zve do pohodlí, cestování se svými blízkými si užijete naplno. Swace je prostorný, efektivní a připravený pro každodenní nasazení. Užívejte si všemi smysly precizně vybalancovanou kvalitu a komfort. Již teď můžete jezdit s větším nadhledem a ohleduplností k životnímu prostředí. Vytříbené a jisté jízdní vlastnosti umocňují radost z každé jízdy. Bohatý vnitřní prostor přináší nové příležitosti pro Váš volný čas. Ať už se vydáte kamkoliv, zážitky z cest Vám zůstanou v paměti.

Multimediální systém s 8palcovým displejem

Zpříjemněte si jízdu poslechem rádia AM/FM/DAB nebo využijte funkci Bluetooth®. To vše můžete ovládat jednoduše pomocí tlačítek na multifunkčním volantu. Audiosystém také podporuje rozhraní Apple CarPlay pro spojení s iPhonem, stejně jako technologie Android Auto™ a MirrorLink™ pro zrcadlení obrazovky chytrého telefonu.

Dotek elegance a jednoduchosti 

Vyhřívání volantu v chladném počasí rychle zahřeje ruce řidiče. O komfort řidiče a spolujezdce se v zimě postarají vyhřívané sedáky i opěradla. Přihrádka před řadicí pákou Vám nabídne bezdrátové nabíjení Vašeho mobilního telefonu. Osvětlená přihrádka v přední středové konzole a držák nápojů mezi předními sedadly Vám usnadní orientaci ve tmě.

Prostor pro Vaše představy

Swace přináší prostor pro nové příležitosti. Obří zavazadlový prostor doplněný o zadní sklopná sedadla vyhoví nejen každodenním povinnostem, ale i mimořádným rodinným potřebám. Po sklopení zadních opěradel vznikne rovná plocha pro snadný převoz rozměrných předmětů. Velkorysý rozměr kabiny umožní každému pohodlně se usadit a relaxovat, zatímco Vaše osobní věci jsou uloženy v praktických přihrádkách na dosah ruky.

Obrovský zavazadlový prostor

Prostor za zadními sedadly má objem 596 litrů. Po sklopení zadních opěradel ho lze dále zvětšit. Mezipodlaha zavazadlového prostoru má jednu stranu potaženou kobercem a druhou voděodolným lehce omyvatelným povrchem, který je vhodný pro převoz mokrých či špinavých předmětů. Roleta kryjící zavazadlový prostor se poklepáním sama zavine. Široký vstupní otvor usnadňuje nakládání a manipulaci s rozměrnými předměty.

Ceník                     Prospekt                    Katalogpříslušenství 

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023