E-mail: prodej@hroncz.cz

   Telefon: +420 321 795 763

Suzuki Ignis 

Tak to je on - nový Ignis 

Za volantem nového Suzuki ignis - malého crossoveru, který má skutečně nadčasový a neokoukaný desing budete uneseni jeho praktičností. Suzuki Ingis je jak stvořený pro život v moderních městech. Šetří prostorem, snadno se ovládá a zaparkujete naprosto všude, jistě odceníte i zadní parkovací kameru, která vám usnadní pohodlé a bezpečné zajíždění do parkovacích míst. 

Váš styl - Váš Ignis 

Suzuki Ignis je stylovější než kdykoli předtím. Pokud hledáte vůz co má duši, je to právě Suzuki Ignis. Moderní technologie, které má v sobě Suzuki Ignis Vám zpříjemní každodení pobyt v tomto voze.  

Hravý interiér 

Nový podvozek, který umožnil lépe využít prostor pro motor, tak poskytl více místa pro posádku vozu a to především pro posádku na zadních sedadlech. Zadní sedadla můžete posouvat, podle toho jak se Vám to právě hodí. Pokud potřebujete více místa v zavazadlovém prosotoru, když zrovna jedete na velký nákup či pokud vezete nějaké objedmné zavazadlo můžete sedadla jednoduše posunout. Zadní opěradla jsou dělená 50:50 a sklopná do roviny. Ačkoli je Suzuki Ignis malý vůz má zavazadlový prostor o objemu 514l (se sklopenými opěradly).

Dynamický interiér Vás nadchne, pokud jste hraví je Suzuki Ignis stvořený přímo pro Vás. Zdobné prvky, které jsou buď v titanové nebo v oranžové barvě na Vás zanechají silný dojem. Přijďte se o tom všem přesvědčit k nám na prodejnu Suzuki do Veltrub. Těšíme se na Vás

Důraz na barevné prvky 

Zkombinujte barvy interiéru a exteriéru, presně do té podoby, která Vám bude vyhovovat a bude odrazem Vaší jedinečnosti. 

Barevný kontrast

Kontrast bílé a černé barvy na přístrojové desce vyladí oranžové nebo jinak barevné prvky interiéru. 

SUV vzhled

Patřičnými doplňky z našeho katalogu příslušenství můžete Ignisu vdechnout i ryze nefalšovaný offroadový vzhled.

Technologie 4x4 AllGrip auto 

ALLGRIP AUTO je optimální řešení pohonu všech kol, které je zárukou Vašeho klidu, ať už jedete po kluzkém povrchu nebo po zasněžené cestě. Díky viskózní spojce se zadní kola zapojí vždy, když systém zaznamená, že přední kola ztrácejí trakci. ALLGRIP AUTO Vám dává svobodu pokračovat v jízdě dál, bez ohledu na změnu povrchu cesty nebo na nestálost počasí.

Asistenční prvky 

Asistent rozjezdu do kopce 

Funkce tohoto asistentu zabraňuje couvnutí vozidla při rozjezdu do kopce. Asistent udržuje auto zabržděné po dobu cca 2 sekund. Vy si zatím vklidu přehodíte nohy z brzdového pedálu na plynový

Asistent sjíždění svahu

Při strmém sjezdu z kopce, kdy vozidlo vyhodnotí situaci jako nebezpečnou se automaticky aktivují brzdy. To řidiči pomáhá udržovat rychlost aniž by se dotkl brzdového pedálu a tak bezpečně sjet svah. Řidič se tak může plně soustředit na cestu a řízení (Pouze vozy s pohonem 4x4) 

Dual Camera Brzdový asistent 

1. VAROVÁNÍ 

Pokud systém vyhodnotí riziko varuje řidiče pomocí zvukového signálu na infodispleji.

2. AUTOMATICKÉ PŘIBRZDĚNÍ 

Pokud se zvyšuje riziko kolize, systém kromě výstrahy samočinně brzdí.

3. BRZDOVÝ ASISTENT

Začne-li řidič brzdit v okamžiku, kdy je aktivní výstraha před kolizí, asistent zvýší brzdnou sílu.

4. AUTOMATICKÉ BRZDĚNÍ

Pokud systém vyhodnotí, že je srážka nevyhnutelná začne sám naplno brzdit. 

Mild - hybridní systém 

1,2 DualJet Hybrid 

Nový pomonný systém typu mild - hybrid je špičková technologie, která ulehčuje práci motoru a umožňuje tak ještě větší úsporu paliva a nižší emise. Zlepšuje dynamiku vozu a Vy si tak můžete vychutnat každou cestu. Navíc tato technologie nemá žádné vyšší nároky na údržbu, takže jezdíte bez omezení a bez starostí. Motor v Suzuki Ignis 1,2 DualJet Hybrid disponuje vysokým kompresním poměrem, proto je vybeaven jedinečným systémem vstřikování, který přispívá k efektivnímu využití energie z paliva 

Ceník My21                       Prospekt                             Katalog příslušenství 

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023